Wie is wie?

Werknemers

Frederik Bossuyt

directeur & theaterprogrammatie

frederik.bossuyt@harelbeke.be | 056 733 422

 

Joachim Decoutere

programmatie muziek, jeugd & school

joachim.decoutere@harelbeke.be | 056 733 427

 

Judith DeKoning

communicatie & participatie

judith.dekoning@harelbeke.be | 056 733 425

 

Kim Defreyne

ticketing

kim.defreyne@harelbeke.be | 056 733 423

 

Marlies Dewaele

zaalverhuur

marlies.dewaele@harelbeke.be | 056 733 434

 

Inge Deblock

boekhouding & onthaal

inge.deblock@harelbeke.be | 056 733 421

 

Philippe Soubry

techniek

philippe.soubry@harelbeke.be | 056 733 432

 

Sander Houtekier

techniek

sander.houtekier@harelbeke.be | 056 733 432

 

Hans Valcke

techniek

hans.valcke@harelbeke.be | 056 733 432

 

Ria Algoet

zaalverantwoordelijke CC het SPOOR

ria.algoet@harelbeke.be | 056 733 433

 

Heidi Coquerelle

zaalverantwoordelijke De Zuiderkouter

heidi.coquerelle@harelbeke.be

 

Heidi Demol

zaalverantwoordelijke De Torengalm & Oude Bib

heidi.demol@harelbeke.be

 

Latifa El Mikdam

onderhoud

 

Fatimata (Neneh) Ndiaye

onderhoud

 

Isabelle Vanwildemeersch

onderhoud

Raad van bestuur

De raad van bestuur van stedelijke culturele infrastructuur en instellingen adviseert het stadsbestuur bij beslissingen over het cultuurcentrum, de bibliotheek, museum en andere culturele instellingen. 

De leden van de raad van bestuur zijn:

  • Jan Verstraete (voorzitter)
  • Francis Pattyn (schepen)
  • Frederik Bossuyt (secretariaat)
  • Anja Deschuymere, Annie Deschuymere, Annie Malysse, Bart Swaenepoel, Bavo Victoor, Bertine Benoit, Jean-Pierre Pattyn, Lieven Desmet, Luc Laverge, Marie-Lou Malysse, Martine Verbauwhede, Martine De Ceunincnk, Philippe Rijssaert, Jan van Herreweghe
Vrijwilligers

nog in te vullen